Mikroskop PRIMA DNT

PRIMA DNT to pierwszy mikroskop na rynku, wyposażony w standardzie w uchylny okular od –30º do + 210º co pozwala na komfortowe opracowywanie górnych zębów oraz zintegrowany system oświetlenia ledowego o wyjątkowej regulowanej jasności i spectrum światła dziennego.

Mikroskop Labomed Prima DNT jest wysokiej klasy urządzeniem do zastosowań na wielu polach stomatologii. Dzięki zastosowaniu pięciu różnych powiększeń w jednym urządzeniu można stosować go zarówno do stomatologii zachowawczej jak również do najbardziej zaawansowanych zabiegów endodontycznych i mikrochirurgicznych

Automatyczne wyłączenie światła w pozycji spoczynkowej gwarantuje zwiększoną żywotność oświetlenia, a obrotowy potencjometr, umieszczony nad głowicą, umożliwia swobodną i płynną regulację intensywności świecenia. Zastosowanie najnowszych led zapewnia unikanie wrażenia „migotania” źródła światła.Wydajna dioda LED o mocy 50W w połączeniu z 6-ciomilimetrowym światłowodem zapewniają światło, porównywalne do emitowanego przez żarówkę halogenową o mocy 150W.

Atutem jest niezwykle kompaktowa budowa, pozwalająca zoptymalizować wykorzystanie ograniczonej przestrzeni gabinetu.

- oświetlenie ledowe
- znakomita optyka
- 5 opcji powiększenia
- kompaktowa budowa
- szeroka gama konfiguracji
Cena: 38500 zł